Engelli Erişilebilirlik Uygulamaları

Engelli Erişilebilirlik Uygulamaları

Yapı sektöründeki hizmet ağımızla çalışmalarımıza devam ederken, engelli erişilebilirlik uygulamaları kapsamında projesi tamamlanmış veya tamamlanacak olan yapıların eksikliklerinin giderilmesi noktasında müşterilerimize yol haritası çiziyoruz. Engelli erişilebilirliği konusunda gerçekleştirilen uygulamaların tespiti, doğruluğu ve teknik cihaz kontrollerinin sağlamasını sizler için gerçekleştiriyoruz.

Teknik incelemelerini gerçekleştirdiğimiz mevcut yapılarda, ulusal mevzuatlara uyumlu ve uluslararası standartlar göz önüne alınarak engelli erişilebilirliğine uygun işlevsel çözümler sunuyoruz. 

Proje ve tespit raporlarımızın hazırlık aşamasında Birleşmiş Milletler Engelli Hakları Sözleşmesinin “Makul Uyumlaştırma İlkelerine” bağlı kalıyor, tamamladığımız her çalışmamızda ilgili resmi kuruluş ile iletişime geçerek Resmi Denetleme talep ediyoruz. Yaşam alanlarınızda engellerin kalkması için attığınız adım doğrultusunda biz de erişilebilirlik belgesine sahip olmanız adına gerekli tüm desteği uzman kadromuz ile sizlere sunuyoruz. Çivi Dizayn Mimarlık olarak gerçekleştirdiğimiz her projeye uygun formatta sürdürülebilir engelsiz bir yaşama destek sağlayan sistemler dahil ediyoruz.