Mimarlık Hizmetleri

Mimarlık Hizmetleri

İç mimari projelerimizde; İlk olarak ne istediğinizi çok iyi analiz ediyoruz. Alanında tecrübeli profesyonel kadromuz ile proje aşamasından anahtar teslim uygulamasına kadar tüm süreç boyunca titizlikle hizmet veriyoruz.

Daha verimli, teknolojik, prestijli ve zevkle dekore ettiğimiz alanları, yönetmelik ve mevzuatlara göre bağlı bulunduğu bölgenin imar şartlarına uygun şekilde ruhsatlandırma projesi hazırlıyoruz.

Belirlenen ihtiyacınıza yönelik ev, ofis, cafe, restoran, mağaza gibi mekanlarınızı hayata geçiriyoruz. Sunumlarımız eskiz aşamasından, 3d görsel ve animasyonlara kadar özenle hazırlıyoruz. Uygulama aşamasından önce tüm detayları çözmüş ve siz değerli müşterilerimize eksiksiz olarak sunmuş oluyoruz.

En ince ayrıntısına kadar tasarladığımız projelerimizde mekanik, elektrik ve inşaat uygulamalarını başarıyla tamamlıyoruz. İç mekan bütünlüğünü sağlamak adına, dijital modelleme yöntemleri ile size özel ölçüye göre mobilya tasarımı ve imalatı yapıyoruz. Malzeme ve marka seçimi, maliyet çıkarımı, ekonomik çözümler konusunda hizmet veriyoruz.