Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Çivi Dizayn Mimarlık

Biz, uzun yıllar boyunca Türkiye genelinde çeşitli kurumsal firmalarda büyük projelere imza atmış yenilikçi dünya görüşüne sahip profesyonel bir kadroya sahibiz. Uyumlu çalışma ilkelerini baz alan, genç ve dinamik kadromuzla her zaman özverili, yenilikçi ve şeffaf çalışma prensiplerimiz ile kalitede her zaman zirveyi hedefliyoruz.

 

Tüm çalışanlarımızın gayretiyle iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan proje ve hizmetler gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Çalışanlarımızın güvenliğini, işimizin kalitesini ve iş ortaklarımızın memnuniyetini birbirinden ayırmamayı esas alıyoruz. Hızlı, ekonomik ve akılcı çözümlerimizle birlikte üstün teknik donanım, zamanında teslim ve mutlak müşteri memnuniyetine değer veriyoruz. Tüm gereksinimleriniz ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı da düşünerek inovatif ve fonksiyonel projelerimizle yatırımlarınıza değer katıyoruz.

 

Çivi Dizayn Mimarlık olarak zincir mağazalar, banka, alışveriş merkezlerine yönelik proje tasarımı, ofis, konut, restoran ve ince işler uygulaması ve bu işlerle ilgili olan danışmanlık ve kontrol hizmetlerini bir arada yürütüyoruz.