Villa Tadilatı Hizmeti

Villa Tadilatı Hizmeti

Çivi Dizayn Mimarlık olarak villa ve diğer yaşam alanlarınız için yeni fikirler ortaya koymaya devam ediyoruz. Villa tadilatı projelerimizde değer verdiğimiz en önemli nokta müşterilerimizin yaşam kalitelerini artırmak oluyor. Yaşam alanlarındaki verimi artırmanın en önemli adımlarının başında ise iç ve dış mekan tadilat işlemleri önemli bir yer alıyor.

Villa tadilatı hizmetimiz süresince, gerek iç cephe gerek dış cephe tadilatlarında uzun ömürlü ve kaliteleri tescillenmiş malzemeler ile yenilenme sürecini başlatıyoruz. Çatı, cephe ve balkon izolasyonu, yeni teknoloji ürünleri ile cephe doğramaları aracılığıyla ısı verimliliğinin artırılması, güneş enerjisi sistemleri, peyzaj yenileme, süs havuzları, yüzme havuzları, spa, sauna, buhar odası gibi en sık ihtiyaç duyulan villa tadilatı işlemlerini hedeflenen zaman diliminde gerçekleştiriyoruz.

Faaliyete geçtiğimiz günden bugüne kadar, vizyon sahibi ve yenilikçi fikirlere açık kadromuz ile hayatınızı kolaylaştırmak ve yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getirmek adına biz Çivi Dizayn Mimarlık olarak en iyi sonuçlar çıkarmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Peki villa tadilatı hizmetimizin aşamaları neler?

  • Öncelikle sizlerle gerçekleştirdiğimiz toplantıda hayalinizdeki yenilenmenin detaylarını alıyoruz.
  • Ardından saha ve mekan çalışmamızı gerçekleştirerek 3D modellemeler ile projemizi sizlere sunmak üzere hazırlıyoruz.
  • Sunumunu gerçekleştirdiğimiz projemizin ardından villa tadilatı sürecine başlıyoruz.
  • Son olarak sizlere hedeflenen tarih aralığında ve belirlenen bütçe doğrultusunda yaşam alanınızı kullanıma sunuyoruz.Siz de İstanbul’da veya Türkiye’nin herhangi bir bölgesinde bulunan villanızın tadilatlarını gerçekleştirmek için profesyonel bir ekip ile çalışmak istiyorsanız bizimle 0216 784 31 00 numaralı hattımızdan iletişime geçebilirsiniz

Villa tadilatı sürecinizde fikir edinmek ve kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak için iletişim kanallarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Sizinle gerçekleştirdiğimiz görüşmeler ardından hayalinizdeki villanın gerçeğe dönüşmesi için fiyat teklifimizi sunuyor olacağız!